Czym jest Nerds' Kitchen

To coś więcej niż blog kulinarny - naszą misją jest zwrócenie uwagi na istotność elementów kulinarnych w grach wideo, a także tworzenie przepisów na dania z gier wiernych danemu uniwersum

Anita "Deer"

Przepisy i teksty
Założycielka bloga, autorka przepisów i tekstów. Kucharz samouk i wybredny smakosz. Z upartością wypatruje kulinarnych motywów w grach, bada ich znaczenie w tworzeniu gier wideo oraz ich wpływ na immersję wirtualnych uniwersów. Z zawodu game designer w poznańskim Doji, po godzinach członek zarządu stowarzyszenia „Poznańska Gildia Graczy”.

Ulubione jedzenie: kluski wszelkiej maści, smażony bekon, frytki i majonez w ilościach hurtowych Filozofia w gotowaniu: dobrej jakości składniki, trochę techniki i serca do gotowania
Ulubione gry: 1. BIOSHOCK 2. Dishonored 3. Wiedźmin 3

Karolina

Zdjęcia i aranżacja
Aparat to jej trzecie oko, natomiast jej dbałość o szczegóły w stylizacjach jest wyjątkowa. Miłośniczka literatury i fantasy-freak: uwielbia twórczość Tolkiena oraz wszystko co związane z unwiersum wiedźmińskim. Zainteresowana kulturą słowiańską. W czasie wolnym recenzent książek, od których uginają się półki w jej mieszkaniu.

Jakub

Wideo i edycja
Manager i kamerzysta w jednym. Oprócz poszukiwania perfekcyjnych kadrów, dba też o test jakości smaku naszych potraw. Zawodowo producent gier poważnych i współzałożyciel studia Doji, ze specjalnym miejscem w sercu dla produkcji niezależnych. Członek i były prezes stowarzyszenia „Poznańska Gildia Graczy”.
Scroll to top