KONKURS Z OKAZJI GOG MADE IN POLAND SALE
do wygrania klucze do gier na platformę GOG!

8 listopada wystartowała na GOG’u wyprzedaż Made in Poland – a to oznacza rabaty do 90%, nowości i masę ciekawostek o grach stworzonych przez polskich twórców. Aby uczcić rozpoczęcie wyprzedaży Made in Poland, GOG przywraca na nowoczesne komputery jedną z najlepszych polskich przygodówek – Galador – Książę i Tchórz! Wyprzedaż potrwa do 15 listopada, do godz. 15:00.

Dodatkowo z tej okazji, startujemy z konkursem organizowanym wspólnie z GOG! Możecie zdobyć 3 paczki gier (1 na jedną wyróżnioną przez Jury osobę) – każda po 5 kluczy na platformę GOG, na następujące gry: The Medium, Frostpunk: Game of the Year Edition, Papetura, Children of Morta oraz Banished.

Aby wziąć udział w konkursie – jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku (TUTAJ) na pytanie, które brzmi:

„Które danie lub element kulinarny pojawiające się w jednej z gier dostępnych
w ramach GOG’s Made in Poland Sale jest Twoim ulubionym i dlaczego?”

PEŁNA LISTA OFERT GIER DOSTĘPNYCH W RAMACH MADE IN POLAND SALE

 

Czekamy na Wasze kreatywne odpowiedzi – czas macie do 15 listopada 2021, do 23.59 czasu polskiego. 3 najciekawsze (wg nas) odpowiedzi wygrywają! Regulamin konkursu – Made in Poland Sale

Scroll to top