Wystartowała otwarta Beta Gwinta - Wiedźmińskiej Gry Karcianej!

Chcemy, abyście mogli odpowiednio celebrować to wydarzenie - dlatego we współpracy z CD Projekt Red stworzyliśmy dla Was całkowicie darmowego e-booka z przepisami na dania inspirowane grą z Geraltem z Rivii w roli głównej!

Na kartach naszej książki znajdziecie 13 przepisów, opatrzonych smakowitymi zdjęciami i grafikami nawiązującymi do Gwinta; m.in. na przaśne podpłomyki cioci Lutki, słynną kanapkę z kurczakiem, wołowinę serwowaną Wiedźminowi przez Keirę Metz czy wykwintne przysmaki z urokliwego księstwa Toussaint.

Zamieńcie swój pokój w wypełnioną zapachami i smakami karczemną izbę. Niech smak wiedźmińskich dań podgrzeje klimat zaciętej karcianej rozgrywki w Gwinta!

Nerds' Kitchen & RIVSKI


58 stron, 13 przepisów oraz mnóstwo smakowitych zdjęć i oryginalnych artów z gry!

POLUB NASZE PROFILE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Konkurs z nagrodami od CD Projekt RED!

„Wiedźmińska uczta przy partyjce GWINTA”

Do wygrania oryginalne torby, koszulki, piny oraz smycze - GWINT + figurki Funko POP – Wiedźmin!

 

CO MUSICIE ZROBIĆ, ABY JE ZGARNĄĆ?

I. Wybierzcie jeden lub kilka przepisów z naszej publikacji “GWINT. Kuchnia wiedźmińska” i przygotujcie je w swojej kuchni!

II. Wykonajcie kreatywne zdjęcie przyrządzonej potrawy - zamieńcie swoją jadalnię lub pokój w karczmę, w której grywa się w Wiedźmińską Grę Karcianą. Niech Wasza wyobraźnia nie zna granic - użyjcie rekwizytów nawiązujących do uniwersum, podajcie potrawy w nietypowy sposób, zaproście biesiadników i pokażcie nam, że turnieje w Gwinta nie mogą obyć się bez akompaniamentu pysznej strawy!

III. Umieśćcie wykonanie zdjęcie na tablicy fanpage’a Nerds’ Kitchen lub w serwisie Instagram, koniecznie oznaczcie je hasztagiem #gwintkuchniawiedzminska!


Konkurs trwa do 11 czerwca.

Pełen regulamin Konkursu dostępny tutaj.

Powodzenia! :)

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA CD PROJEKT RED ZA WSPARCIE ORAZ UDOSTĘPNIENIE MATERIAŁÓW I GRAFIK NIEZBĘDNYCH DO WYKONANIA PUBLIKACJI GWINT. KUCHNIA WIEDŹMIŃSKA!

CD PROJEKT®, THE WITCHER®, GWINT® SĄ ZAREJESTROWANYMI ZNAKAMI TOWAROWYMI GRUPY KAPITAŁOWEJ CD PROJEKT. GRA GWINT JEST UMIESZCZONA W ŚWIECIE STWORZONYM PRZEZ ANDRZEJA SAPKOWSKIEGO.