WSPÓŁPRACA


 Podejmujemy współprace głównie w zakresie:

  • wpisy kulinarne promujące Twoją grę
  • kulinarne sesje zdjęciowe, także z udziałem cosplayerów - przygotowanie potraw, organizacja stylizacji i terenu, wykonanie oraz obróbka zdjęć
  • konkursy i inne akcje promocyjne gier wideo
  • eventy
  • lokowanie produktów

Jednakże nie ograniczamy się jedynie do wyżej wymienionych form współpracy – kreatywność to nasza mocna strona, zatem rozważymy każdą, nawet najbardziej zwariowaną propozycję!


  • Wyjątkowy przepis kulinarny inspirowany dodatkiem do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino", z użyciem oryginalnego wina Butcher of Blaviken użyczonego przez CD Projekt RED
  • Darmowy e-book z 13 przepisami i oryginalnymi artami z gry wydany z okazji Otwartej Bety gry "Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana" oraz organizacja konkursu z nagrodami od CD Projekt RED, e-book stworzony w kooperacji z Rivski.pl

Jestem jednym z założycieli Stowarzyszenia Poznańska Gildia Graczy i czynnie działam we wszystkich jego aktywnościach. Celem PGG jest zrzeszanie i animacja społeczności graczy gier wideo w celu prowadzenia działalności edukacyjnej i kulturalnej, zarówno w przestrzeni wirtualnej jak i pozawirtualnej.

Jako Nerds' Kitchen udzielamy wsparcie kulinarne przy konkursach organizowanych przez PGG podczas eventów branżowych, takich jak: Poznań Game Arena oraz Pyrkon.

Stała współpraca w zakresie projektowania przepisów inspirowanych grami oraz fantastyką, fotografii kulinarnej oraz organizowaniu tematycznych eventów.

Współpracowaliśmy także m.in. z: Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości, Geek Girls Carrots, Pog(R)adajmy.

Pisano o nas na łamach: Rockstar Newswire, Polygamia, Onet Gry, naTemat, Kawerna, Nowa Fantastyka, Polter.pl, The Witcher – oficjalny fanpage, GTASite.pl, Skyrim.pl – więcej z zakładce MEDIA.

Naszego bloga odwiedza średnio 17-18 tys. UU miesięcznie, posiadamy także zaangażowaną społeczność na Facebooku liczącą ponad 6800 użytkowników.

STWÓRZMY RAZEM COŚ NIESAMOWITEGO